Про свої робочі Nanuk розповідає Арден Шиблі, професійний фотограф, оператор дрона та DIT-фахівця з цифрового зображення канадської продакшн-агенції Yellowhouse Aerial.
Як каже сам Ардена, він не лише пілотує дрони, фотографує та фільмує відеосюжети на "літаючі" камери, а відповідає за якісне й безпечне збереження та архівування усього відзнятого на знімальних майданчиках цифрового відеоматеріалу.
Тож окрім дронів Арден щоденно користується усілякою не менш складною та дорогою апаратурою, про котру теж потрібно постійно дбати й возити, носити та зберігати її безпечно.
І саме для цього оператор має аж шість кейсів Nanuk, зокрема:
Два чорних Nanuk 908 - для систем збереження даних;
Два жовтих Nanuk 915 - для моніторів і батарей дронів та комплекту об'єктивів для їх камер;
Та пару жовтих Nanuk 923 - для запасних батарей та зарядних пристроїв.
Отже, в огляді Арден розповідає про один зі своїх 923-х Nanuk, у якому зберігаються запасні батареї для дронів. Як бачимо, кейс вкомплектований полімерними вставками з гніздами відповідного розміру для батарей, зарядників та кабелів. Плюс, у ньому також знайшлося місце для деяких інших аксесуарів та коробки з об'єктивами.
Конкретно у цьому кейсі зберігається всього 10 запасних батарей (по дві у кожному гнізді) для дронів DJI TB 50 та Inspire 2. Та коли акумів потрібно більше, вставку можна просто замінити на іншу, тобто з іншою конфігурацією гнізд. І тоді у цей же кейс батарей вміщується вдвічі більше.
Між іншим, як бачимо, батареї значно вищі, ніж гнізда і до того ж вони ще й досить важкі. А отже потрібно було окремо продумати, як надійніше зафіксувати їх у кейсі, щоб під час транспортування вони не тільки не вдарялися одна об одну, а й не випадали. У Nanuk 923 ця задачка легко вирішується за допомогою ще однієї полімерної вставки у кришці. Для свого 923-го Арден просто замовив додаткову, такої товщини, щоб вона щільно та без зайвого тиску утримували і батареї, і зарядники, й усі інші аксесуари.
До речі, нагадаємо, цей же самий кейс, як і будь-який інший Nanuk, за допомогою вставок так само швидко й просто переобладнується для транспортування й зберігання фактичного чого завгодно - апаратури, інструментів, зброї, спорядження тощо. Простіше кажучи, можна мати всього пару кейсів з різними вставками, носити й возити з собою все найнеобхідніше комфортно та безпечно.
Не забув Арден і про фірмові замки Power Claw. Їх він називає своєю найулюбленішою функцією усіх Nanuk. Як справжній канадець та ще й оператор дрона, котрий поза студією постійно працює не лише влітку, Шиблі з особливим ентузіазмом згадав, наскільки простіше й зручніше відкривати кейс з Power Claw, коли на вулиці дійсно холодно й руки без рукавичок замерзають чи не миттєво. Замки Nanuk, за словами Арден, кейс тримають герметично закритим у будь-яку погоду, і при цьому навіть на серйозному морозі не примерзають і відкриваються та закриваються завжди легко і без надмірних зусиль.
"Nanuk оптимально підходять для обладнання складної чи нестандартної форми, а також для дорогої техніки та інструментів, що використовуються часто, активно тому і потребують надійного захисту буквально щохвилини. Що ж до вставок, то мені якось більше сподобалися недорогі з полімерної піни. Деякими з них я користуюся вже по кілька років, часто у вкрай несприятливих умовах, втім ніколи не мав з ними жодної проблеми", - уточнює Арден Шиблі.
Ну й звичайно ж, як справжній канадець, Арден із щирою гордістю відзначив, що серед вельми численного арсеналу фото-, відео- та іншої техніки й супутнього обладнання його компанії лише Nanuk наразі залишаються чи не єдиним "кінематографічним" продуктом, що не імпортований звідкілясь, а виготовлений у Канаді.
"Ну а якість Nanuk, гадаю, найкраще ілюструє та їх кількість у нас. Лише у мене їх аж шість. Бо це дійсно найкращі та надійніші кейси для моїх дронів і усієї іншої апаратури. Як користувач зі значним практичним досвідом, рекомендую. Мене звати Арден. Я - оператор дрона та DIT компанії Yellowhouse Aerial".
За матеріалами hardcases.ca
Login and Registration Form